محصولات ما از نگاه مشتریان

میز کنفرانس مدرن اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
میز کارمندی و کنفرانس اسلایدرپ - صفحه دوم چوب فروش
میز کنفرانس اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
دکوراسیون مدرن اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
میز مدرن و کردنزا اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
میز گروهی اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
میز پذیرش اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
میز پایه فلزی اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
دکوراسیون اداری اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش
انواع میز گروهی اسلایدر - صفحه دوم چوب فروش

محصولات جدیدو دیدی !

۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲۰,۲۵۰,۰۰۰ تومان۲۰,۵۵۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۳۵۰,۰۰۰ تومان۱۷,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۸,۲۰۰,۰۰۰ تومان۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان

چوب فروش ، مرجع تخصصی فروش آنلاین محصولات دکوراسیون داخلی

چوب فروش با هدف ارایه محصولات دکوراسیون اداری، فروشگاهی و خانگی بر پایه فروش آنلاین فعالیت می نماید. رسالت بزرگ این فروشگاه آنلاین اینترنتی ارایه محصولاتی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه می باشد. تجربه سالیان طولانی در طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی منجر به کشف نیازهای هم وطنان گردیده است. تنوع محصولات در چوب فروش به شکل بی نظیری پاسخگوی نیازهای مشتریان درحوزه دکوراسیون داخلی خواهد بود. خرید بی واسطه و آنلاین و دریافت خدماتی در کمترین زمان و بهترین کیفیت که شامل گارانتی محصولات و حتی گارانتی برگشت وجه نیز می باشد.

توضیحات کامل در کنار هر محصول و درج مشخصات فنی و رنگ بندی متنوع برای هر محصول دست خریداران را برای انتخاب و تهیه مدل مورد نظر باز گذاشته است. چوب فروش علاوه بر یک فروشگاه آنلاین اینترنتی یک مشاور آنلاین نیز می باشد که در تمامی ایام هفته پاسخگو خواهد بود. محصولات مرتبط با دکوراسیون اداری شامل انواع میزهای اداری مدرن ، میز ام دی اف ، میز پایه فلزی ، میزهای کنفرانس و جلسات ام دی اف و پایه فلزی، انواع میزهای گروهی، میز کار ، استیشن ، کردنزا ، کتابخانه ، کمد زونکن ، صندلی و مبلمان اداری در چوب فروش در دسترس می باشد.

چوب فروش امکان بی نظیری را ایجاد نموده است تا خریداران محصولات خود را سفارشی نمایند. تا بر اساس نیاز و خواسته خود مدل مورد نظر را تهیه و دریافت نمایند. ارسال محصولات به سراسر کشور از دیگر مزایای خرید از بزرگترین سایت فروش محصولات دکوراسیون داخلی در ایران می باشد. چوب فروش محصولات را بر اساس استاندارد سازی در رنگ و ابعاد و متریال عرضه می نماید. چوب فروش با اخذ نماد اعتماد خدمات الکترونیکی این اطمینان را به مشتریان می دهد تا با بالاترین درجه اعتماد خرید خود را انجام دهند.

از آخرین اخبار و مقالات آموزشی ما با خبر بشید