قوانین و مقررات چوب فروش


کاربران گرامی لطفا جهت استفاده صحیح و بهینه از خدمات چوب فروش قوانین و مقررات را به دقت مطالعه نمایید . بدیهی است که ثبت سفارش به تنهایی نیز به منزله تایید و قبول شرایط چوب فروش خواهد بود .

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چوب فروش و قوانین و مقررات ، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. کلیه تغییرات در شرایط و اصول چوب فروش در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد .

کلیه رویه ها در چوب فروش بر اساس ظوابط تعیین شده می‌باشد که در کلیه قسمتها به تفصیل در مورد آنها توضیح داده شده است و خریدار و کاربر با علم و مطالعه این قوانین نسبت به ثبت سفارش اقدام می نماید .

خریداران برای بهره مندی از خدمات چوب فروش و ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت خواهند بود . چوب فروش فقط بصورت آنلاین اقدام به فروش می نماید و فقط در زمان سفارشی سازی امکان خرید بر اساس ظوابط این بخش امکام پذیر خواهد بود .

چوب فروش ملزم به رعایت حریم خصوصی کاربران و خریداران می باشد و اطلاعاتی که از کاربران خود دریافت می نماید فقط برای ارتباط و ارایه خدمات آتی در چوب فروش مورد استفاده قرار می گیرد .

چوب فروش فقط از طریق ایمیل support@choobforoosh.com با کاربران در ارتباط خواهد بود .

همه مطالب نوشتاری و تصویری مندرج در سایت جزء اموال چوب فروش می باشد و هر گونه کپی برداری و استفاده از این مطالب و تصاویر محصولات غیر قانونی و نقض قوانین و مقررات چوب فروش می باشد. چوب فروش حق خود را در زمان عدم رعایت ، در پیگیری قانونی محفوظ می داند .

روز کاری در ایام هفته از شنبه تا پنج شنبه می باشد . ایام تعطیل مطابق تقویم رسمی کشور جز ایام کاری نمی باشد .

چوب فروش بعضی از ایام سال را به صلاحدید خود ممکن است تعطیل اعلام نماید که این ایام از قبل در همین صفحه اعلام خواهد شد و این ایام روز کاری لحاظ نخواهد گردید .

برای استفاده از خدمات گارانتی ملاک استفاده از این خدمات فقط ارتباط با چوب فروش و ثبت در سامانه خدمات مشتریان می باشد و هرگونه ارتباط غیر مستقیم و خارج از چوب فروش ملاک ارایه خدمات نخواهد بود و در صورت مشخص شدن ارتباطات غیر سازمانی کلیه خدمات گارانتی به حالت تعلیق در خواهد آمد .

کلیه کاربران حق دارند نظرات خود را در قسمتهای مختلف به شرط رعایت اخلاق و قوانین رسمی کشور بیان کنند . نظرات کاربران راهنمای خریداران دیگر خواهد بود لذا مطالب مفید و کاربردی را در این بخشها بیان نمایید .

قیمتهای تعیین شده در چوب فروش بر اساس رضایتمندی مشتریان و سود آوری هر بنگاه اقتصادی معین می گردد .

ملاک تضمین وجه پرداخت شده مشتریان نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که به تایید ارگانهای ذیصلاح رسیده است .

در صورت ابطال سفارش ثبت شده از سوی خریدار در زمان تعیین شده از سوی چوب فروش، مطابق با قوانین و مقررات پس از ارسال ایمیل به واحد پشتیبانی و ارایه اطلاع حساب ، مبلغ فاکتور ظرف ۷۲ ساعت به حساب واریز خواهد شد .

پس از اتمام زمان معین شده برای ابطال سفارش به هیچ عنوان امکان اصلاح و ابطال برای فاکتور ثبت شده وجود نخواهد داشت و چوب فروش ملزم به تحویل محصول در زمان معین شده خواهد بود .

در زمان ثبت سفارش خریدار باید کلیه اطلاعات فنی و سایز بندی محصول را بطور کامل رویت و مطالعه نماید .

چوب فروش در هیچ نقطه ای در کشور نمایندگی ندارد و ارایه خدمات در سراسر کشور تنها از طریق سایت چوب فروش خواهد بود .

ارسال و تحویل سفارشات فقط تا درب ساختمان می‌باشد. برای حمل و نقل سفارشات در داخل ساختمان فقط در استان‌های تهران و البرز ، تنها با هماهنگی با چوب فروش و پرداخت هزینه مربوطه میسر است.

 

توجه: هزینه حمل فقط برای استان های تهران و البرز محاسبه شده است.برای سایر استانها حمل و نقل، توسط شرکت های باربری صورت می‌گیرد و هزینه باربری به صورت پس کرایه در محل تحویل توسط شرکت باربری از خریدار دریافت می گردد.

در صورت بروز هرگونه اختلاف لاینحل بین مشتریان و چوب فروش تنها ارگانهای ذیصلاح امکان رسیدگی خواهند داشت . لذا برای اجتناب از استفاده از قوه قهریه چوب فروش سعه صدر را در دستور کار خود قرار داده است و بر پایه مشتری مداری اقدام خواهد نمود .