دکوراسیون اداری و ۵ حرکت تاثیر گذار

دكوراسيون اداری

۵ حرکت تاثیر گذار در دکوراسیون اداری

برای اینکه به عنوان یک مدیر بتوانید محیطی برای پرسنل خود ایجاد کنید تا علاوه بر آرامش شغلی بتوانید راندمان آنها را افزایش دهید، باید ترکیبی مناسب برای دکوراسیون اداری محل کارتان در نظر بگیرید.

با این ۵ روش می توانید فضایی دلنشین ایجاد کنید:

  1. بهتر است فضایی که برای شرکت خود انتخاب می کنید اولا دارای نور مستقیم آفتاب باشد. دوم اینکه محیطی یکپارچه و با کمترین دیوار کشی سنتی باشد. این امر به شما کمک خواهد کرد که تقسیمات شرکت خود را بر اساس نیاز و با استفاده از پارتیشن شیشه ای انجام دهید. که به تبادل نور در سایر اتاقهای ایجاد شده نیز منجر خواهد شد در واقع با یک انتخاب درست دو هدف را نشانه رفته اید.
  2. نیازهای کارمندان برای هر بخش را به تفکیک بنویسید و بر اساس آن به تهیه وسایل بپردازید. به این معنی که بدانید چه می خواهید و درست بر اساس آن هزینه کنید. دلیل این کار این است که ترکیب یکپارچه ای برای دکوراسیون اداری شرکت خود ایجاد می کنید. آنچه بیشتر در شرکتها به چشم می آید تنوع بیش از حد رنگها در وسایل مختلف است که باعث شلوغی و کلافگی بصری می شود .
  3. ترکیب مناسب رنگها با یکدیگر را بشناسید و بهتر است در این راه با یک طراح دکوراسیون داخلی نیز مشورت کنید. ترکیب مناسب رنگ میز با کتابخانه ، فایل ، کردنزا ، کمد زونکن ، میز کنفرانس و حتی صندلی مواردی است که باید به آنها توجه کنید. انتخاب رنگ مناسب برای دیوارها و یا استفاده از کاغذ دیواری های مدرن و استفاده ی بجا از آنها قطعا کمک زیادی خواهد کرد .
  4. از گل و گیاه در هر اتاق به صورت مجزا استفاده نمایید. تاثیر شگفت انگیز گیاهان در فضای کار را دست کم نگیرید. مسوولیت هر گیاه در هر بخش را به کارکنان همان قسمت واگذار کنید. این کار راندمان و بهره وری را افزایش خواهد داد و به زیبایی دکوراسیون اداری شما می افزاید.
  5. استفاده از تابلوهای نقاشی و یا عکس مناظر طبیعی در هر بخش حس آرامش بخشی ایجاد می کند که کارکنان با دیدن آنها روحیه مضاعف می گیرند. این اجازه و حس را در آنها ایجاد کنید که تصویر عزیزانشان را بر روی میز قرار دهند .

محیط کاری تصویری است که ما می سازیم، پس برای ایجاد آن وقت بگذاریم.

همچنین بخوانید: انتخاب فایل اداری مناسب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *