منوی اصلی

پارتیشن تک جداره


 

پارتیشن تک جداره را می توان بعنوان یک پارتیشن اقتصادی معرفی نمود. اقتصادی بودن این مدل پارتیشن اداری به دلیل استفاده از متریال کمتر نسبت به پارتیشن های دوجداره است.

از این رو سرعت نصب نیز در پارتیشن تک جداره نیز بسیار بیشتر بوده و سهولت اجرا در این نوع پارتیشن مورد توجه می باشد.

انواع پارتیشن تک جداره

این مدل پارتیشن ها معمولا به دو صورت تولید می شود. روش اول استفاده از متریال آلومینیوم و روش دوم استفاده از متریال ام دی اف.

پارتیشن تک جداره آلومینیوم

در ابتدا پارتیشن های تک جداره آلومینیومی  با استفاده از پروفیل هایی با مقطع هشت پر تولید می‌شدند. با پیشرفت صنعت دکوراسیون این مدل پارتیشن تکجداره تبدیل به آلومینیوم هایی با مقطع مستطیل یا مربع شکل گردید که شکیل بودن از بارز ترین مزیت این سری از پارتیشن های تکجداره آلومینیومی می باشد.

پارتیشن تک جداره ام دی اف

می توان پارتیشن تکجداره ام دی اف را یکی از پر طرفدار ترین محصولات در رسته پارتیشن اداری دانست. این محصول دارای تنوع خوبی در طرح و رنگ برخوردار است و از آن در تمامی مکان ها از جمله اداری و مسکونی می توان استفاده کرد. همانطور که از نام پارتیشن تک جداره پیدا است، تمامی متریال استفاده شده بصورت یک لایه می باشد. این بدان معنی است که در قسمت هایی که داری اجزای شیشه ایی هستند یک لایه شیشه و در قسمت های ام دی اف یک لایه mdf استفاده شده است.

مزیت پارتیشن تک جداره

از مزیت های پارتیشن تکجداره به قیمت مناسب نسبت به پارتیشن های دوجداره و همچنین سرعت نصب و اجرا می توان اشاره کرد، که می‌تواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

نکاتی که باید در انتخاب پارتیشن اداری مورد توجه قرار بگیرد:

در انتخاب پارتیشن ابتدا باید به نحوه کارایی و کاربردی که از یک پارتیشن مورد انتظار ما است دقت کرد. نکته بعدی نور محیط و تهویه محیط می‌باشد که از اصلی ترین نکات در انتخاب چینش و مدل پارتیشن می‌باشند.

 


مشخصات خود را در فرم ثبت سفارش ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازدید از محل و ارائه طرح سه بعدی رایگان انجام میشود.

پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره
پارتیشن تک جداره