منوی اصلی

پارتیشن دوجداره


پارتیشن دوجداره یکی از دسته های اصلی در پارتیشن اداری است.  معمولا پارتیشنهای اداری به دو دسته پارتیشن تک جداره و دوجداره تقسیم می‌شوند. که یکی از مهمترین و پرکاربردی ترین بخش ها پارتیشن دو جداره است.

انواع پارتیشن دوجداره

این پارتیشن ها را معمولا بر اساس نوع متریال تقسیم بندی می‌کنند. این نوع پارتیشنها شامل پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن ام دی اف و پارتیشن شیشه ای است.

پارتیشن دوجداره آلومینیوم

مدل آلومینیوم یکی از بهترین مدل ها است. آلومینیوم به کار رفته در فریم اصلی آن بصورت آنادایز شده تولید گردیده و از استحکام رنگ بالایی برخوردار است.

پارتیشن دوجداره ام دی اف

پرطرفدار ترین مدل پارتیشن را می توان پارتیشن دو جداره ام دی اف نام برد. بعلت تنوع بالا در طرح و رنگ این محصول و همچنین قیمت مناسب نسبت به پارتیشن های آلومینیومی، باعث گردیده که این محصول جزء محصولات پرفروش قرار گیرد.

پارتیشن دوجداره شیشه ای

پارتیشن های دوجداره شیشه ای یا همان فریم لس که قابلیت اجرا بصورت تک جداره را نیز دارد، مناسب فضاهایی است که پوشش در آن اهمیت نداشته و بیشتر تفکیک فضا دارای اهمیت می باشد. معمولا در تفکیک فضا توسط پارتیشن دوجداره شیشه ای از جام شیشه با ابعاد نسبتا بزرگ در پارتیشن بندی استفاده می شود.

مزیت پارتیشن های دوجداره

از مزیت پارتیشن دوجداره می‌توان به تنوع بسیار بالا در طرح، متریال و رنگ بندی متنوع اشاره کرد که خود باعث جذابیت این نوع محصول گردیده است. همچنین استفاده از پرده کرکره ولومی در بین جداره این نوع پارتیشن ، که خود دارای نوعی زیبایی و کاربرد بسیار در ایجاد حریم شخصی و همچنین تبادل نور محیط دارد.

مشخصات پارتیشن دوجداره

ارتفاع استاندارد پارتیشن ۲۱۰ سانتی متر که با توجه به مشخصات محیط قابلیت اجرا تا کل ارتفاع سقف را نیز دارد.

عمق پارتیشن معمولا ۱۰ سانتی متر بوده که در حالت پارتیشن سفارشی قابل تغییر می‌باشد.

عرض پارتیشن بصورت استاندارد ۹۰ سانتی متر است که بصورت پنل به پنل در کنار هم چیده می‌شوند.


جهت سفارش پارتیشن دوجداره می توانید از طریق فرم ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا تیم ما بصورت کاملا حرفه ایی و تخصصی همراه شما باشند.

مشاوره در مورد انتخاب بهترین محصول و متریال، استفاده از نقشه های ۲ بعدی و ۳ بعدی جهت درک کامل محیط، استفاده از تیم اجرایی متخصص با بهترین امکانات پاسخیست به اعتماد شما.

بازدید از محل و ارائه طرح سه بعدی رایگان انجام میشود.

پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره
پارتیشن دوجداره