منوی اصلی

پارتیشن شیشه ای


پارتیشن شیشه ای گزینه مناسب و کاربردی برای فضاهای اداری است. ساختار این مدل پارتیشن همان طور که از نامش پیداست تماما شیشه است و تنها فریم های دور دربها فلزی بوده است. پارتیشن های شیشه ای ساختاری تک جداره دارند و تنها از یک لایه شیشه با ضخامت استاندارد ۱۰ میلیمتر که به صورت نشکن یا سکوریت می‌باشد تشکیل گردیده است.

انواع پارتیشن شیشه ای

معمولا این مدل پارتیشن از تنوع کمتری نسبت به دیگر مدل های پارتیشن برخوردار است و آن هم به دلیل ساختار آن و نوع طراحی آن می‌باشد. معمولا تنوع پارتیشن شیشه ای بیشتر به انتخاب نوع شیشه آن بر میگردد. به این شکل که می توان شیشه ها را به صورت ساده، دودی، سند بلاست کامل و سند بلاست طرح دار انتخاب نمود که آن هم به سلیقه و نوع محیط موجود کارفرما بر‌می‌گردد.

موارد استفاده پارتیشن شیشه ای

بیشترین کاربرد این مدل پارتیشن در مکان هایی است که محدودیت فضا وجود دارد و مقدار هرچند ناچیز قطر پارتیشن‌ها اهمیت دارد. معمولا قطر در پارتیشن ها ۱۰ سانتی متر تا ۱۵ سانتی متر بسته شرکت تولید کننده متغییر است. ولی در پارتیشن شیشه ای این قطر تنها به یک سانتیمتر تغییر می‌کند. در پارتیشن های شیشه ای اگر شیشه بصورت ساده انتخاب گردد دیگر تفکیک فضا بصورت خصوصی وجود ندارد.

ساختار پارتیشن شیشه ای

– عرض پارتیشن بصورت شیشه نشکن ۱۰ میلیمتر

– ارتفاع پارتیشن متغییر، در پارتیشن شیشه ای می‌توان ارتفاع را بر اساس نیاز تغییر داد ولی در کل بصورت ارتفاع کامل تا زیر سقف اجرا می گردد.

– دربهای پارتیشن بصورت تمام شیشه و از لولای و یراق آلات مخصوص درب شیشه ای اجرا می‌گردد.

– قابلیت استفاده از پرده کرکره. در پارتیشن شیشه ای معمولا از پرده کرکره ولومی استفاده نمی شود ولی در صورت صلاح دید از پرده کرکره ولومی روکار برای این مدل پارتیشن استفاده می‌شود.

سفارش پارتیشن

در سفارش پارتیشن اداری باید به نکات مهمی مانند: هدف از اجرای پارتیشن، تعیین تفکیک فضاها، تعریف کاربری برای هر قسمت، قیمت پارتیشن

با رعایت نکات بالا می‌توان انتخاب بهتری در امر اجرای پارتیشن اداری داشت.

تیم تخصصی چوب فروش با بهره گیری از نیروی انسانی ماهر و با تجربه می‌تواند از ابتدا تا اجرای نهایی در کنار شما باشد.

 

 


مشخصات خود را در فرم ثبت سفارش ثبت نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

بازدید از محل و ارائه طرح سه بعدی رایگان انجام میشود.

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای