منوی اصلی

پارتیشن هایگلاس


 

پارتیشن هایگلاس یکی از اقسام پارتیشن اداری است. نوع متریال بکار برده شده در این نوع پارتیشن ام دی اف براق و یا همان هایگلاس است. ام دی اف هایگلاس بدلیل براق بودن جلوه خاصی به اجرای محصول می دهد. همچنین بدلیل کیفیت و زیبایی بصری که دارد به کیفیت تعامل بهتر با مشتریان کمک می‌نماید. از همین رو برای بسیاری از خریداران پارتیشن هایگلاس بسیار جذاب است و مورد استقبال قرار میگیرد. ام دی اف هایگلاس تنها دارای یک رویه است و طرف دیگر به رنگ سفید مات است به همین دلیل نوع پارتیشن تولیدی با استفاده از این متریال تنها پارتیشن دو جداره ام دی اف است. از آنجاییکه تمامی انواع پارتیشن اداری در دو سمت نما دارند پارتیشن تکجداره ام دی اف قابل اجرا نمی باشد.

تولید پارتیشن هایگلاس

پارتیشن هایگلاس در نوع تولید واجرا با دیگر انواع پارتیشن تفاوتی ندارد و تنها نوع متریال آن متفاوت است. یکی از مزایای این مدل پارتیشن تنوع رنگهای خاص و منحصربفرد در مقایسه با دیگر متریالهای مشابه است. بیشتر تولیدات ام دی اف هایگلاس در ایران وارداتی است و عمده آن از کشور ترکیه به کشور وارد میگردد. کیفیت این متریال و تراکم آن بسیار ایده آل است و علاوه بر نمای خارجی بسیار زیبایی که به پارتیشن هایگلاس میبخشد دارای کیفیت مطلوبی نیز می‌باشد.

قیمت پارتیشن یکی از عوامل موثر در تصمیم خریداران است. پارتیشن ام دی اف هایگلاس بدلیل استفاده از متریال خاص و با قیمت بیشتر نسبت به متریالهای مات و مشابه دارای قیمت بالاتری می‌باشد. همچنین این مدل پارتیشن اداری در طراحی داخلی شرکت دارای نوآوری و خلاقیت بیشتری است و امکان ترکیب سازیهای ایده‌آلی را بین عناصر دیگر در دکوراسیون اداری فراهم می‌کند.

پارتیشن هایگلاس در دسته پارتیشن ام دی اف قرار می‌گیرد و تمامی مدلهای قابل اجرا، در این دسته نیز امکان اجرا را دارد. نصب پارتیشن مدرن هایگلاس تفاوتی با سایر مدل های پارتیشن ندارد و تنها در زمان اجرا نیاز به دقت بیشتری برای عدم آسیب دیدگی دارد. روکش ظریف و آسیب پذیر هایگلاس نیاز به دقت بیشتری در تولید، اجرا و نگهداری محصول دارد. (برای تمیز کردن پارتیشن هایگلاس تنها از پاچه نرم و نم دار استفاده کنید.)

پارتیشن هایگلاس با پرده کرکره یکی از مدلهای بسیار محبوب خریداران است که ترکیب هایگلاس و پرده کرکره را دارد و برای تعامل بیشتر نور محیط استفاده می‌شود. پارتیشن شیشه ای نیز یکی دیگر از انواع پارتیشن ام دی اف هایگلاس است که با استفاده از شیشه های ساده و طرحدار قابل تولید و اجرا است.

ساخت پارتیشن اداری یک پروسه دقیق شامل بازدید، طراحی، تولید و اجرا است که مستلزم نگاهی کاملا مهندسی و دقیق می‌باشد. کلیه مراحل بازدید، طراحی دو بعدی و سه بعدی در چوب فروش بصورت رایگان انجام می‌پذیرد. پارتیشن هایگلاس بدلیل ظرافت متریالی که دارد نیازمند نگاهی دقیق و کارشناسی است تا محصولی با کیفیت و متناسب با نیاز خریداران در اختیارشان قرار گیرد. پارتیشن محصولی کاملا سفارشی است که متناسب با فضای موجود طراحی و اجرا می‌گردد.

 

 


 

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان چوب فروش از طریق تماس مستقیم و یا فرم ثبت سفارش در ارتباط باشد.