منوی اصلی

.نحوه ارسال


.

   تحویل کالا در استانهای تهران و البرز پس از ۳ تا ۵ روز کاری و در سایر استانها طی تماس تلفنی اعلام می گردد. این زمان با توجه به نوع و تعداد محصول خریداری شده بین ۵ تا ۱۵ روز کاری می باشد.

   تحویل کالا خارج از استانهای تهران و البرز در محل باربری شهر مقصد می باشد.

   ایام تعطیل مطابق تقویم جز ایام کاری محاسبه نمی گردد .

   قبل از ارسال کالا جهت ارسال با مشتری هماهنگ می گردد که درصورت عدم حضور در زمان ارسال ، هزینه عودت و ارسال مجدد  در محل بصورت نقدی دریافت می گردد .

   تاییدیه سلامت کالا در ورودی ساختمان گرفته خواهد شد و بعد درصورت تمایل خریدار، همکاران نسبت به حمل در داخل ساختمان اقدام خواهند کرد .

   در هنگام تحویل کالا درحضور همکاران با دقت کالای خود را از لحاظ سلامت فیزیکی ، رنگ و تعداد چک نمایید .

   حمل بار در ساختمان تا محل مورد نظر شما یک خدمت جانبی می باشد که چوب فروش جهت رضایت و رفاه مشتری ارایه می دهد، لذا هرگونه خسارت احتمالی یا شکایت اهالی  متوجه خریدار بوده و چوب فروش هیچگونه مسوولیتی را در اینباره به عهده نمی گیرد.

   در هنگام دریافت کالا فقط به شخصی که اطلاعات و شماره تلفن آن در فرم خرید ثبت شده تحویل میگردد لذا ارایه کارت شناسایی جهت تحویل الزامی می باشد .

   درمورد خریدهای خارج از استان تهران و البرز نحوه ارسال با استفاده از حمل از طریق شرکت باربری صورت می گیرد و هزینه بصورت پس کرایه از خریدار دریافت می گردد .

با احترام، به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه، تا بروز رسانی قیمت ها امکان خرید آنلاین مقدور نمی باشد، لطفا جهت ثبت سفارش از طریق شماره های 02122381485 یا 02144414284 یا ازطریق فرم ثبت سفارش اقدام نمایید. رد کردن