منوی اصلی
چوب فروش
چوب فروش

پشتیبانی ۲۴ ساعته

support@choobforoosh.com

شرایط گارانتی

گارانتی کیفیت و تضمین بازگشت وجه

نحوه ارسال

زمان و شیوه ارسال سفارشات

سفارشی سازی

امکان سفارشی کردن ابعاد، طرح و رنگ محصولات، متناسب با محیط و سلیقه

چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش
چوب فروش

چوب فروش ، مرجع تخصصی فروش آنلاین محصولات دکوراسیون داخلی

چوب فروش با هدف ارایه محصولات دکوراسیون اداری، فروشگاهی و خانگی بر پایه فروش آنلاین فعالیت می نماید. رسالت بزرگ این فروشگاه آنلاین اینترنتی ارایه محصولاتی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه می باشد. تجربه سالیان طولانی در طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی منجر به کشف نیازهای هم وطنان گردیده است. تنوع محصولات در چوب فروش به شکل بی نظیری پاسخگوی نیازهای مشتریان درحوزه دکوراسیون داخلی خواهد بود. خرید بی واسطه و آنلاین و دریافت خدماتی در کمترین زمان و بهترین کیفیت که شامل گارانتی محصولات و حتی گارانتی برگشت وجه نیز می باشد.

توضیحات کامل در کنار هر محصول و درج مشخصات فنی و رنگ بندی متنوع برای هر محصول دست خریداران را برای انتخاب و تهیه مدل مورد نظر باز گذاشته است. چوب فروش علاوه بر یک فروشگاه آنلاین اینترنتی یک مشاور آنلاین نیز می باشد که در تمامی ایام هفته پاسخگو خواهد بود. محصولات مرتبط با دکوراسیون اداری شامل انواع میزهای اداری مدرن، میز ام دی اف، میز پایه فلزی، میزهای کنفرانس و جلسات ام دی اف و پایه فلزی، انواع میزهای گروهی، میز کار، استیشن، کردنزا، کتابخانه، کمد زونکن، صندلی و مبلمان اداری در چوب فروش در دسترس می باشد.

چوب فروش امکان بی نظیری را ایجاد نموده است تا خریداران محصولات خود را سفارشی نمایند. تا بر اساس نیاز و خواسته خود مدل مورد نظر را تهیه و دریافت نمایند. ارسال محصولات به سراسر کشور از دیگر مزایای خرید از بزرگترین سایت فروش محصولات دکوراسیون داخلی در ایران می باشد. چوب فروش محصولات را بر اساس استاندارد سازی در رنگ و ابعاد و متریال عرضه می نماید. چوب فروش با اخذ نماد اعتماد خدمات الکترونیکی این اطمینان را به مشتریان می دهد تا با بالاترین درجه اعتماد خرید خود را انجام دهند. آنچه چوب فروش را متمایز می نماید تنوع بالای محصولات، کیفیت بی نظیر، ‌استاندارد سازی در ارایه محصولات، قیمت پایین در برابر ارزش خرید بالا، خدمات گسترده در سراسر کشور و تخفیف های شگفت انگیز می باشد.

دکوراسیون داخلی خانگی

محصولات مرتبط با دکوراسیون داخلی خانگی شامل انواع کمد، کمد لباس، کتابخانه، میز تحریر، میز جلو مبلی، میز کار، دراور، کمد دراور، ویترین و انواع محصولات مرتبط دیگر در این بخش نیز موجود می باشد .

انواع مدل میز اداری ، میز تحریر ، میز کنفرانس

انواع مدل میز اداری ، میز تحریر ، میز کنفرانس در دسته محصولات اداری با کیفیت بسیار مناسب در چوب فروش عرضه می‌گردند. انواع میز با طیف گسترده ای از مدلهای تمام ام دی اف و میزهای پایه فلزی با تنوع بسیار، در اختیار خریداران قرار گرفته است. مونتاژ محصولات براساس سیستم مونتاژالیت می‌باشد که امکان باز و بسته کردن و جابجایی را آسان می‌نماید. استفاده از ام دی اف درجه یک حتی در فضای داخلی محصولات موجب افزایش کیفیت محصولات گردیده است.

میز کار و میز گروهی 

انواع میز کار و میز گروهی در بخش های مجزا از یکدیگر و با توجه به نیاز روز مشتریان و طراحی خاص و ساده تولید می‌شوند. میز کار و میز گروهی نیز همانند دسته میزهای اداری دارای دو بخش تمام ام دی اف و میزهای کار و گروهی پایه فلزی هستند. توجه به طراحی این دسته از انواع میز مبتنی بر سادگی و کاربردی بودن و قیمت مناسب است. طراحی این محصولات بصورت کاملا انحصاری در بخش R&D چوب فروش انجام می‌گیرد.

فایل اداری ، کتابخانه ، دراور و کمد

انواع قفسه اداری در رنگ و ابعاد استاندارد و پرکاربرد. این مزیت موجب می‌شود تا خریداران انواع قفسه بایگانی شامل فایل اداری، کتابخانه خانگی و اداری، دراور و کمد و دیگر محصولات را متناسب با یکدیگر هماهنگ نمایند. همچنین امکان سفارشی سازی نیز برای این محصولات بر اساس ابعاد و رنگ مورد نظر و حتی طرح درخواستی وجود دارد.

الحاقی میز اداری

 میز کنسول ام دی اف ، کردنزا مدیریتی ، کمد بایگانی ، میز پرینتر

این محصولات طیفی از مدلهای متنوع مورد نیاز در بخش اداری است. مدلهای این دسته از محصولات با توجه به دکوراسیون اصلی اداری و لوازم آن طراحی و عرضه می‌گردند. این بخش شامل الحاقی میزهای اداری ، انواع کردنزا ، کمد بایگانی و میزهای جانبی و کوچک مورد نیاز است. ابعاد این محصولات بصورت استاندارد و برای قرار گیری در هر محیطی پیش بینی و طراحی شده است.

پارتیشن اداری

پارتیشن دو جداره ام دی اف ، پارتیشن تکجدار ام دی اف ، پارتیشن آلومینیومی ، پارتیشن مدرن

انواع پارتیشن اداری در شش بخش کلی پارتیشن تکجداره ام دی اف و پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن آلومینیومی توسط چوب فروش تولید می‌گردند. پارتیشن یک محصول کاملا سفارشی می باشد که بر اساس طرح و مدل مورد نظر و به ابعاد و اندازه محل قرار گیری تولید و نصب می‌گردد. پارتیشن اداری جداکننده فضای اداری به بخشهای کوچکتر است که علاوه بر زیبایی دارای مزیتهای دیگری از جمله تبادل نور و کاهش هزینه ها را در بردارد. مشاوره، بازدید و طراحی در کلیه مراحل اجرایی در چوب فروش رایگان است.