تعطیلی برنامه اینترنت یارانه ای دولت امریکا

کمیسیون ارتباطات فدرال برنامه اینترنت یارانه ای یا مقرون به صرفه را به دلیل کمبود بودجه پایان می‌دهد.

برنامه اتصال مقرون به صرفه، که به آمریکایی‌های کم درآمد کمک می‌کرد تا آنلاین شوند، دیگر وجود ندارد.

روز جمعه، دولت ایالات متحده تعطیلی نهایی برنامه گسترده فدرال را که به ده‌ها میلیون خانوار کمک می‌کرد تا خدمات اینترنتی را بپردازند، اعلام کرد. بهار امسال جمهوری‌خواهان در کنگره درخواست‌های حامیان مصرف‌کننده و قانون‌گذاران دموکرات برای تصویب بودجه بیشتر این طرح را نادیده گرفتند.

توقف این برنامه نزدیک به 60 میلیون آمریکایی را در تنگنای مالی قرار می‌دهد.

کمیسیون ارتباطات فدرال برنامه اتصال یارانه ای را برای تقریباً 1 خانواده از هر 5 خانوار در سراسر کشور اداره می‌کرد. کمیسیون گفت که این برنامه به طور رسمی امروز 1 خرداد سال میلادی به پایان می‌رسد.

برنامه اتصال مقرون به صرفه 2.5ساله به آمریکایی‌های کم‌درآمد واجد شرایط 30 دلار اعتبار ماهیانه به قبض‌های اینترنتی و 75 دلار در ماه برای خانوارهای ساکن در زمین‌های قبیله‌ای ارائه می‌داد. برنامه دوران همه‌گیری مورد استقبال اعضای هر دو حزب سیاسی قرار گرفت و به ده‌ها میلیون سالمند و آمریکایی‌های روستایی و شهری به طور یکسان خدمت کرد.

افرادی که در این طرح و برنامه شرکت داشتند در ماه اردیبهشت و قبل از تعطیلی طرح، تنها مزایای جزئی دریافت کردند.

 

بایدن مخالف تعطیلی اینترنت یارانه ای

جسیکا روزن وورسل، رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال، در بیانیه‌ای با اشاره به نام برنامه ای مشابه به این طرح گفت: «برنامه اتصال مقرون به صرفه شکاف مهمی را پر می‌کرد که برنامه‌های ارائه‌دهنده به افراد کم درآمد، برنامه‌های مقرون‌به‌صرفه محلی، ایالتی و برنامه لایف‌لاین که به خدمات اینترنت بی‌سیم و خانگی یارانه می‌دهد نمی‌توانند به طور کامل این شکاف را برطرف کنند.» کمیسیون برای ارائه هرگونه کمکی که ممکن است کنگره برای حمایت از بودجه برنامه اینترنت مقرون به صرفه در آینده نیاز داشته باشد در دسترس است و در صورت تامین بودجه اضافی آماده است تا این برنامه را از سر بگیرد.

برخی از قانونگذاران ایالات متحده قوانین دو حزبی را برای تمدید کمیسیون ارتباطات فدرال در ماه‌های منتهی به ضرب الاجل پیشنهاد کردند. اما این لوایح در مواجهه با انفعال رهبران جمهوری خواه که علاقه چندانی به درگیر شدن با این موضوع نشان نمی‌دادند، از بین رفت. جو بایدن و قانونگذاران دموکرات علناً جمهوری خواهان را به دلیل پایان دادن برنامه اینترنت مقرون به صرفه سرزنش کرده‌اند.

روز جمعه، بایدن بار دیگر درخواست خود را برای تصویب قانونی جهت تمدید برنامه تکرار کرد. او همچنین یک سری تعهدات داوطلبانه توسط تعدادی از ارائه دهندگان اینترنت برای ارائه طرح‌های اینترنتی اختصاصی افراد کم درآمد را اعلام نمود.

کاخ سفید گفت که شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت به خانواده‌های واجد شرایط اینترنت مقرون به صرفه را با قیمت 30 دلار یا کمتر ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها روی هم حدود 10 میلیون از 23 میلیون خانوار متکی به اینترنت مقرون به صرفه را پوشش می‌دهند.

مقامات می‌گویند بدون کمک و مداخله دولت، خانوارهای شرکت کننده در این برنامه بلافاصله شاهد افزایش قبوض اینترنت خود خواهند بود. هزینه یک مانع کلیدی برای اتصال خانواده‌های کم درآمد به اینترنت است. بنابراین بدون اینترنت مقرون به صرفه می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اکثر خانواده‌های در این طرح، استفاده از اینترنت را کاهش دهند یا به طور کلی کنار بگذارند.

 

برای خواندن دیگر مقالات مربوط به کسب و کار بر روی اتاق خبر کلیک کنید.

به post امتیاز دهید:
لینک کوتاه:
https://choobforoosh.com/?p=55325
به post امتیاز دهید:

اولین دیدگاه را ثبت کنید

دیدگاه (فینگلیش، نامرتبط، تکراری، لینک‌دار) تایید نخواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

خبرنامه

درصورتی که می‌خواهید پست‌های جدید برای شما پیامک یا ایمیل شود، اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

فیلتر بر اساس شهر کالا
چوب فروش
فیلتر بر اساس شهر کالا
شما این کالاها را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
چوب فروش