دریافت دو گواهینامه ایزو توسط شرکت چوب فروش

شرکت چوب فروش موفق به اخذ دو گواهینامه ایزو شده است. این گواهینامه‌‎ها عبارتند از گواهینامه سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط ‌زیست (HSE-MS) و گواهینامه ایزو 9001، سیستم مدیریت کیفیت (QMS). چوب فروش این گواهینامه‌ها را در زمینه طراحی، تولید و اجرای طراحی داخلی دریافت کرده است.

صدور گواهینامه سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط‌ زیست نشان می‌دهد که فعالیت‌های چوب فروش به مشتریان، کارکنان و محیط ‌زیست آسیبی وارد نمی‌کند. چوب فروش همواره در تلاش است که اقدامات و رفتارهای ناسالم و وضعیت غیرایمن در محیط کار را به حداقل برساند. انجام اقدامات لازم در چارچوب این استاندارد سبب به حداقل رسیدن آسیب‌های وارد به افراد و همچنین محیط ‌زیست می‌شود.

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ یکی از برترین گواهینامه‌های بین‌المللی است. گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت برنامه‌ای است که مشاغل می‌توانند از آن برای جهت‌دهی به اعضا و دستیابی به اهداف کیفی خود استفاده کنند. چوب فروش در تلاش است تا مراحل تولید محصولات و ارائه خدمات به مشتریانش را با کیفیت بالا انجام دهد. هدف اصلی مجموعه این است که محصولات مطابق با انتظارات مشتریان گرامی و استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید شوند.

دریافت این گواهینامه‌ها نشان می‌دهد که چوب فروش نسبت به مشتریان و کارکنان خود در جهت ارائه محصولات با کیفیت و ایجاد محیط کاری امن متعهد است. این گواهینامه‌ها به وضوح بیانگر تضمین شرکت به ارائه محصولات باکیفیت و همچنین حفظ ایمنی و بهداشت محیط کار هستند، که نه تنها موجب رضایت مشتریان می‌شود، بلکه سلامت و ایمنی کارکنان را نیز تضمین می‌کند.

 

برای آگاهی از دستاورد دیگر چوب فروش بر روی اتاق خبر کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه:
https://choobforoosh.com/?p=55357
5/5 - (2 امتیاز)

اولین دیدگاه را ثبت کنید

دیدگاه (فینگلیش، نامرتبط، تکراری، لینک‌دار) تایید نخواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

خبرنامه

درصورتی که می‌خواهید پست‌های جدید برای شما پیامک یا ایمیل شود، اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

فیلتر بر اساس شهر کالا
چوب فروش
فیلتر بر اساس شهر کالا
شما این کالاها را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
چوب فروش