پارتیشن اداری ام دی اف یکی از اولین و بهترین گزینه ها برای سازمان ها، شرکت ها و محیط های اداری است. این پارتیشن ها در انواع مختلف ثابت و متحرک طراحی می شوند. پارتیشن اجرا شده برای پروژه شرکت محترم اتیکت از نمونه ثابت است که هر لت توسط پیچ و مهره به زمین متصل شده است. اما این پارتیشن از نوع پرتابل بوده و امکان جابه جایی آن در هر زمان وجود دارد. 

دلیل محبوبیت پارتیشن های ام دی اف برای محیط های اداری، مقاومت و طول عمر بالای آن هاست.

پارتیشن های نوع ام دی اف بهترین مقاومت را در برابر سرما، گرما و رطوبت دارند. انواع پارتیشن های دیگر مانند تمام شیشه یا تمام فلز هم گزینه های خوبی هستند اما این نمونه ها همانطور که قبلا در مقالات مربوط به این موضوع توضیح داده شده، در کنار مزایا، معایبی نیز دارند که موجب می شود عموما کمتر مورد توجه قرار گیرند.

 

اگر شناختی نسبت به پارتیشن ها و ویژگی های آنها ندارید، بهتر است با انواع پارتیشن و مزیت های هر کدام آشنا شوید.

 

 

به عنوان مثال درصد آسیب دیدن و شکستن انواع پارتیشن های شیشه ای مخصوصا در هنگام نصب یا جابه جایی بیش از ۵۰ درصد است. یا پارتیشن های فلزی محافظ مناسبی در برابر سرما و گرما و یا حتی صوت نیستند. 

چوب فروش به خوبی توانسته است خود را در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع پارتیشن ها ثابت کند و مفتخر است که انتخاب برندها و موسسات معتبری مانند مپنا، جهاد دانشگاهی، شرکت ISP، بیمارستان میلاد و … باشد. 

 

نمونه پارتیشن ام دی اف که مشاهده می کنید، مربوط به پروژه شرکت محترم اتیکت ( جناب آقای مهندس محمدیان ) است. 

محل پروژه: تهران

برای مشاوره و سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

 

 

ارسالی-مشتریان