آتش سوزی در بزرگترین کشتی تفریحی جهان

این هفته خدمه بزرگترین کشتی تفریحی جهان با نام دِ آیکون آو دِ سیز (the Icon of the Seas)، برای مقابله با آتش سوزی در کشتی در حالی که کشتی غول پیکر در بندری در مکزیک پهلو گرفته بود، فراخوانده شدند.

مقامات تایید کردند که یک آتش سوزی کوچک در روز سه شنبه پس از وقوع به سرعت خاموش شد. خطوط کشتیرانی اعلام کرد که کشتی و سرنشینان هیچ آسیبی ندیده‌اند و صدمه کلی به کشتی حداقل بوده است.

کشتی تفریحی تقریباً 366 متر طول و 250800 تن وزن دارد. در زمان وقوع حادثه کشتی در کاستا مایا مکزیک پهلو گرفته بود. برق کشتی برای مدت کوتاهی قطع شد، اما برق پشتیبان بلافاصله فعال گشت.

سخنگوی کشتی تأیید کرد که خدمه آتش را کنترل کردند. او توضیح داد که همه خدمه برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده‌اند.

در طول این حادثه، اطلاعیه‌های داخلی کشتی به مسافران در مورد آنچه اتفاق می‌افتد هشدار داد. کاربران شبکه‌های اجتماعی که در این کشتی مستقر بودند در گروه‌های فیسبوک از اختلالات جزئی در کشتی صحبت کردند، اما وضعیت به سرعت به حالت عادی بازگشت.

بزرگترین کشتی تفریحی با ارزش 2 میلیارد دلار زمانی که در اوایل سال جاری به آب انداخته شد، با هفت استخر شنا و یک پارک آبی خبرساز شد. حرکت فعلی کشتی تحت تأثیر آتش سوزی قرار نگرفته و کشتی اکنون در مسیر جزیره کوزومل مکزیک است.

در ماه اسفند، آتش سوزی در کشتی کارناوال کروز لاینز(Carnival Cruise Lines) رخ داد. فیلم آتش سوزی توسط یک مسافر از دم کشتی گرفته شد.

آتش‌سوزی‌های جزئی در کشتی‌های کروز متداول نیستند، اما غیرمعمول نیز نیستند، اما معمولاً به سرعت و با حداقل اختلال برای مسافران کنترل می‌شوند.

 

برای آگاهی از اخبار داغ بر روی اتاق خبر کلیک کنید.

به post امتیاز دهید:
لینک کوتاه:
https://choobforoosh.com/?p=56369
به post امتیاز دهید:

اولین دیدگاه را ثبت کنید

دیدگاه (فینگلیش، نامرتبط، تکراری، لینک‌دار) تایید نخواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

خبرنامه

درصورتی که می‌خواهید پست‌های جدید برای شما پیامک یا ایمیل شود، اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

فیلتر بر اساس شهر کالا
چوب فروش
فیلتر بر اساس شهر کالا
شما این کالاها را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
چوب فروش