طرفداران فلسطین بر روی پشت بام پارلمان استرالیا

طرفداران فلسطین به پشت بام پارلمان استرالیا در کانبرا بالا رفته و چندین بنر را برافراشتند. بر روی یکی از آنها نوشته شده بود: « از رودخانه تا دریا، فلسطین آزاد خواهد شد.»

در این میان دولت کارگری نخست وزیر آنتونی آلبانیزی، عضویت یک سناتور مسلمان را در حزب کارگری و به دلیل حمایت از فلسطین به حالت تعلیق درآورد.

چهار نفر با لباس‌های تیره، حدود یک ساعت روی پشت بام ساختمان ایستادند. آنها چندین بنر بزرگ سیاه و سفید را برافراشتند. بر روی یکی از آنها نوشته شده بود، «آرامشی در سرزمین دزدیده شده نیست.»

یکی از معترضان با استفاده از بلندگو، دولت اسرائیل که مورد حمایت ایالات متحده است را متهم به «جنایت جنگی» در غزه کرد. او دولت استرالیا را همدست و حامی اقدامات اسرائیل دانست.

معترض فریاد زد: «ما به دولت استرالیا اعلام می‌کنیم که به افشا منافع امپریالیستی، هژمونیک و سرمایه داری آمریکا که شما خود را وقف آن کرده‌اید، ادامه خواهیم داد و در برابر آن مقاومت خواهیم کرد. استرالیا همچنان به عنوان نوکر به جنایات جنگی کمک می‌کند … .»

تعداد انگشت شماری از پلیس و نیروهای امنیتی به مردم توصیه می‌کردند که از درب ورودی اصلی ساختمان عبور نکنند، در این حال تعداد بیشتری از نیروهای امنیتی روی پشت بام تلاش می‌کردند که گروه معترض را دور کنند.

معترضان بنرهای خود را جمع کردند و در ساعت 11:30 صبح به وقت محلی توسط پلیس به پایین هدایت شدند.

جیمز پترسون، سخنگوی اپوزیسیون امور داخلی در پستی در رسانه اجتماعی ایکس گفت: «این ورود یک نقض جدی امنیت پارلمان استرالیا است. ساختمان با هزینه‌های گزاف اصلاح شد تا از تهاجماتی مانند این جلوگیری شود. تحقیقات در این زمینه لازم است.»

 

برای آگاهی از اخبار داغ بر روی اتاق خبر کلیک کنید.

به post امتیاز دهید:
لینک کوتاه:
https://choobforoosh.com/?p=56446
به post امتیاز دهید:

اولین دیدگاه را ثبت کنید

دیدگاه (فینگلیش، نامرتبط، تکراری، لینک‌دار) تایید نخواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

خبرنامه

درصورتی که می‌خواهید پست‌های جدید برای شما پیامک یا ایمیل شود، اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

فیلتر بر اساس شهر کالا
چوب فروش
فیلتر بر اساس شهر کالا
شما این کالاها را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
چوب فروش