مونتاژ الیت چیست؟

سیستم مونتاژ الیت (پیچ مخفی)

 

محصولات ام دی اف بر دو اصل مهم کیفیت محصول و نوع مونتاژ، تولید و عرضه می گردند . کیفیت محصول بر اساس نوع مهندسی فرآیند تولید و متریال بکار برده شده تعیین می گردد . اما آنچه به دست مصرف کننده می رسد باید دارای دوام و عمر طولانی باشد که همان تضمین کیفیت محصول در دراز مدت است .

فرآیند تولید محصولات ام دی اف در گذشته همواره دارای یک چالش مهم به نام مونتاژ داشت که از چندین زاویه دارای اشکالات مهم و بنیادی بود . اول آنکه محصول حتما باید بصورت مونتاژ شده ارسال می شد که در صورت تعداد بالای محصول فضای زیادی اشغال می شد و پروسه حمل و نقل با هزینه بالا و دشوار انجام می پذیرفت .

حمل و نقل محصولاتی مانند کتابخانه ، میز و فایل با شرایط دشواری صورت می گرفت و در نهایت حتما به محصولات آسیب وارد می گردید و کیفیت کالا در زمان تحویل به مشتریان با نارضایتی همراه می شد .

نوع سنتی مونتاژ محصولات دکوراسیون داخلی در واقع تضاد عمده با کاربری و وظیفه آنان داشت . استفاده از مونتاژ پیچ و به تعداد زیاد در نمای بیرونی محصول به زیبایی بصری آن ضربه وارد می نمود و راهکارهای جایگزین برای پوشش پیچ نیز بیشتر از آنکه پوشش ایجاد کند به شکل نا متعارفی موجب برجستگی اشکال محصول می گردید .

نکته نهایی در مورد سیستم مونتاژ پیچ که یکی از اشکالات آن نیز بشمار می رود در زمانی اتفاق می افتد که محصول دچاراشکال در پایداری می شود و دیگر پیچ پاسخگو نیست و باید در نقاط دیگر محصول از پیچ استفاده شود که همانطور که قبلا گفته شد به زیبایی محصول آسیب وارد می کند .

مونتاژ الیت بهترین راهکار و جایگزین برای مونتاژ محصولات دکوراسیون داخلی اداری و مسکونی است که تمام اشکالات روشهای سنتی را مرتفع می کند . این روش با استفاده از دستگاه مونتاژ الیت در واحدهای تولید انجام می پذیرد و در واقع پیچ و رلپلاک جایگزین پیچ می گردد و اتصالات فقط در فضای داخلی محصول صورت می گیرد و نمای بیرونی به هیچ عنوان در گیر نمی شود .

از مزایای دیگر این روش امکان باز و بسته کردن و یا مونتاژ و دمونتاژ محصول به تعداد دفعات متعدد و بدون هیچ آسیب پذیری است . این روش بقدری ساده و آسان است که تمامی افراد با هر سطحی از توانایی فنی می توانند به راحتی از آن استفاده کنند .

حمل و نقل برای محصولات ام دی اف که با این سیستم تولید شده اند بسیار راحت است زیرا محصولات بصورت بسته بندی و با کمترین فضای اشغالی به محل مورد نظر منتقل می شوند و در محل و در کوتاهترین زمان مونتاژ می گردند .

کلیه محصولات چوب فروش اعم از میزهای اداری و کنفرانس ، کتابخانه ، فایلینگ ، کردنزا و … با استفاده از این سیستم مونتاژ می گردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم