بازسازی دکوراسیون خانه و 10 ترفند حرفه‌ای

چوب فروش
9 آذر, 1398
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
بازسازی-دکوراسیون-منزل

 

10 ترفند حرفه‌ای برای بازسازی دکوراسیون خانه

بازسازی دکوراسیون منزل ! طراحان حرفه ای خانه می دانند که چگونه می توانند با نقاط قوت خانه شما بازی کنند و نقص های آن را پنهان کنند تا برای همه جذاب باشد. در این مطلب 11 ترفند حرفه‌ای بازسازی دکوراسیون منزل را بیان می‌کنیم.

 

درب ورودی

درب-وردی-منزل

 

 

اگر می خواهید خانه شما جلوه ای عالی ایجاد کند ، جلوی درب منزل را سرگرم کننده و زیبا کنید. لارا آلن برت ، بازیگر سینما در نیوجرسی می گوید: “قرمز در بسیاری از فرهنگ ها رنگ خوشبختی است.” درب قرمز به معنای “استقبال” از مسافران خسته در گذشته آمریکا بود ، و درب کلیساها یک پناهگاه امن بود را قرمز می‌کردند. به گفته کریستوفر برینینگ ، طراح اهل سان فرانسیسکو ، دو رنگ هستند که بسیار چشم نواز هستند: نارنجی و زرد. هر دو رنگ با شادی و گرما همراه هستند. بازسازی دکوراسیون خانه را از درب خانه باید شروع کرد.

رنگ های دیوار را سبک و خنثی نگه دارید

 

 

به رنگ هایی مانند بژ یا خاکستری و سفید ملایم بچسبید ، به خصوص در طبقه اول ، جایی که جریان زندگی بیشتر برقرار است. برینینگ می گوید: ” دیوارهای خنثی بیشترین انعطاف پذیری را به شما می دهند و به شما امکان می دهد لوازم جانبی خود را به راحتی تعویض و یا انتخاب کنید”.  اگر دو اتاق کوچک در کنار یکدیگر دارید ، نقاشی کردن آنها با همان رنگ خنثی به آنها کمک می کند تا احساس بزرگتر بودن را القا کنند. آلن برت در این تصویر با یک ترفند ساده که دیوارهای خنثی اجازه می‌دادند یک ترکیب بی نظیر برای بازسازی دکوراسیون خانه ایجاد کرده است.

 

چیدمان مبلمان

چیدمان-مبل-در-بازسازی-دکوراسیون

 

 

نیاز به تعویض مبلمان برای بازسازی دکوراسیون خانه نیست .

به لابی یک هتل فکر کنید . آنچه جذاب است نوع تعادلی است که در چیدمان رعایت شده .

هنگامی که مبلمان را در نشیمن قرار می‌دهید به فکر صمیمیت باشید.

دو سبک متنوع برای چیدمان مبلمان، شکل U و X می‌باشد که در تصویر مشخص شده است. یک اشتباه رایج چیدن خطی مبلمان در کنار دیوار است یک فشار مضاعف و بی دلیل به دکوراسیون منزل که تنها موجب دوری می‌شود. برخی این نظر را دارن که چیدن مبلمان در کنار دیوارها موجب باز شدن فضا و در نتیجه بزرگتر به نظر آمدن می‌شود ولی این یک باور اشتباه در مورد دکوراسیون منزل است .

بازسازی دکوراسیون خانه گاهی در یک تغییر کوچک در یک روند اشتباه اتفاق می‌افتد.

 

خورشید بدرخشد

اصول-نورگیری-خانه

 

 

یک پنجره برهنه بهتر از یک پرده زشت است.

در حالت ایده آل ، روپوش های پنجره باید کاربردی و ظریف باشند.

اگر اتاق شما نور زیاد خورشید دریافت می‌کند از رنگهای کم نور برای پرده استفاده کنید که به نوعی محو باشند تا اجازه عبور نور خورسید را بدهند. شما برای زیبایی منزل خود به نور احتیاج دارید پس چه نوری بهتر و زیباتر و طبیعی تر از نور زیبای خورشید که لحظه به لحظه طیف زیبایی از نور را به شما هدیه می‌دهد. برای بازسازی دکوراسیون خانه گاهی عقب بنشینید و کاری انجام ندهید.

در هر اتاق یک آینه آویزان شود

 

 

برینینگ می گوید: “آینه ها می توانند باعث ایجاد فضای روشن تر شوند زیرا نور و فضا را بیشتر می‌کنند اما قرار دادن آینه در نقطه اشتباه می تواند تقریباً به همان اندازه بد باشد که نبودنش. آینه ها را روی دیوارها و عمود بر پنجره ها قرار دهید و نه در کنار پنجره‌ها.  آویزان کردن آینه به طور مستقیم در مقابل یک پنجره می تواند نور را بیشتر کند و در نتیجه فضا را درخشان کند. یکی از کم هزینه‌ترین روشهای بازسازی دکوراسیون خانه اضافه کردن آینه در مقابل وروری نور طبیعی است.

هنری باشید

 

 

برای دیوارهای بی روح از تابلوهای هنری استفاده کنید.

بازسازی دکوراسیون خانه خود را با آویزان کردن آثار هنری شروع کنید.

مقیاس اتاق و دیوار و نور را در نظر بگیرید و بر اساس آن تابلو را انتخاب و نصب کنید.

اگر می‌خواهید نامتعادل رفتار کنید، بهتر است اصلا چیزی آویزان نکنید و در دنیای ماقبل هنر بمانید!!!

 

لایه‌های روشنایی

نورپردازی-در-خانه

 

 

هر اتاق باید دارای سه نوع روشنایی باشد: محیطی که نورپردازی کلی را تأمین می کند و اغلب از وسایل سقفی ناشی می شود. نور وظیفه ، که اغلب در یک جزیره آشپزخانه یا برای مطالعه مورد استفاده قرار می‌گیرد. و نور لهجه ، که بیشتر تزئینی است و همواره روشن نیست و جنبه هنری دارد. برای یک اتاق نشیمن به حداقل 42 لومن( مقیاس تابش نور) احتیاج است. ولی برای قسمتهای تزیینی ترکیب و زیبایی نور باید مورد توجه قرار گیرد. بازسازی دکوراسیون منزل بدون توجه به نور یک غذای بدون نمک است که تنها شما را سیر می‌کند ولی از خوردنش لذتی نمی‌برید. بهترین اجرا بدون توجه به نور ، یک تلاش بیهوده به نظر خواهد رسید.

فرش

فرش-و-کفپوش-در-منزل

 

فرش برای بازسازی دکوراسیون خانه یک تزیین نیست بلکه نقطه کانونی و یک ضرورت است.

استفاده از فرش دارای قواعد ساد‌های است که بهتر است رعایت شود.

فرش باید فضای صندلی‌ها را مشخص کند و تمامی افراد دو پای خود را بتوانند بر روی فرش قرار دهند.

فرش هم مانند استفاده از تابلو باید مقیاس مناسبی نسبت به فضا و مبلمان داشته باشد.

رنگ فرش بهتر است رنگ لهجه باشد و از استفاده از رنگهای خنثی جلوگیری شود.

 

سقف را بالا ببرید

ارتفاع-سقف-استاندارد

 

 

سقف بلند جذابیت بیشتری به محیط می‌دهد و منجر به افزایش بصری فضا بیش از آنکه هست می‌شود اما خوب سقف را که نمی‌شود خراب کرد و بالا برد. یک راه حل ساده بالا بردن ارتفاع پرده است شما به سادگی و با بالا بردن چوب پرده می‌توانید این توهم را برای سقف منزل خود ایجاد کنید. حالا که برای بازسازی دکوراسیون خانه نمی توان تخریب کرد پس از فریب چشم استفاده کنید.

 

به پایان رسیده ها

 

برخی وسایل به نظر می‌رسند که به آخر عمر خود رسیده‌اند و دیگر جذابیت قبل را ندارند هر چند که کاربردی هستند و همچنان کارایی دارند. بسیاری از این وسایل را با یک رنگ‌آمیزی ساده می‌توان دوباره برای دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار داد. بدترین وسایل را با یک بهینه سازی ارزان می‌توان در بازسازی دکوراسیون خانه به جریان انداخت و از زیبایی و کارایی آن بهره برد.

 

 

 

 

به post امتیاز دهید:

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.