10 صندلی اداری مدرن

چوب فروش
26 خرداد, 1399
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
ده-صندلی-اداری-مدرن

10 صندلی اداری مدرن برای آسایش و راحتی شما که بطور مختصر شرح داده می‌شود.

با انتخاب صندلی اداری مدرن، تنها به راحتی در کار خود فکر کنید.

در این مقاله ده صندلی اداری مدرن را که در صنعت مبلمان اداری، تحول ایجاد کرده‌اند را معرفی می‌کنیم:

صندلی اداری دون چادویک

صندلی اداری نیلپر-1

 

صندلی اداری  توسط دون چادویک و بیل استامپف طراحی، و در سال 1994 در ایالات متحده ساخته شده است. طراحی این 10 صندلی اداری مدرن یک انقلاب در زمان خود محسوب می‌شود که بطور کلی شیوه نشستن را متحول کرده است و بیش از هر صندلی اداری دیگری تا کنون باقی مانده است. طرح ارگونومیک آن بیش از هر ویژگی دیگر صندلی به چشم می‌آید. مدلی بسیار سازگار که متناسب با هر فضای کاری و نوع فعالیت و همچنین متناسب با هر وزن و قدی قابل استفاده است. صندلی اداری Aeron یک فرم مناسب از صندلی راحتی است که توزیع وزن در آن به بهترین شکل صورت می‌گیرد. قسمت نشیمن همراه با الیاف شفاف، موجب تهویه هوا می‌شود و از تعریق و خستگی در طول زمان کار می‌کاهد.

کنترل و تنظیم ارتفاع در صندلی اداری بسیار ساده قابل انجام است. پشتی پهن و گسترده، فشار را به قسمت پایین ستون فقرات می‌کشد و بدون هیچ فشاری تعادل بدن را در بهترین حالت حفظ می‌کند. همچنین لبه جلوی نشیمنگاه با شیب مناسب و حالت آبشاری که دارد فشار را از روی رانها کم می‌کند تا گردش خون به راحتی در جریان باشد، این امر مهم به هوشیاری و تمرکز کاربر کمک می‌کند.

صندلی اداری Neocon

صندلی-اداری-دیوار

 

صندلی اداری Neocon در 2013 طراحی و تولید شده است که از حرکت بدن انسان الهام گرفته و برای ارتباط راحت بین کاربر و فناوری‌های روز مانند لپ تاپ، کامپیوتر شخصی، تلفن همراه، نوت بوک و موارد دیگر طراحی و تولید گردیده. استفاده از وسایل مدرن نیازمند استقرار مناسب بر روی صندلی کار است. برای بررسی این موارد کاری جدید، Steelcase یک مطالعه وضعیت استقرار جهانی را انجام داد که در آن 2000 نفر در 11 کشور در طیف گسترده ای از وضعیت های مختلف مورد مطالعه قرار گرفتند. آنچه آنها کشف کردند نشاندهنده وضعیت‌های تازه‌ای از قرار گیری است که تنها در زمان استفاده از فناوری‌های مدرن ایجاد می‌شوند. این صندلی اداری یکی از 10 صندلی اداری مدرن است که همانند فناوری های امروزی پیشرفته است و بطور کامل از حالت‌های جدید پشتیبانی می‌کند.

طرحی جالب توسط چارلز و ری ایمز

صندلی-اداری-live-3

 

طراحی توسط چارلز و ری ایمز در سال 1969 و در ایالات متحده به تولید رسیده. سازنده این صندلی اداری هرمان میلر معروف است که به تولید وسایل لوکس مشهور است. صندلی، از پشتی یکپارچه تشکیل شده که به طور محکم بین دنده های جانبی آلومینیوم قرار گرفته و یک قسمت نشیمن محکم و انعطاف پذیر ایجاد می کند که به شکلی ظریف، با شکل بدن مطابقت دارد.

صندلی اداری با داشتن دنده های جانبی آلومینیومی خمیده و یک پایه 5 ستاره آلومینیومی، مکانیزم چرخش شیب، نشیمن محکم، در عین حال که سبک می‌باشد، دارای قابلیت جابجایی آسان است.

در تابستان 2009، به صندلی، قابلیت تنظیم ارتفاع پنوماتیک و گزینه قفل شیب نشیمن، اضافه گردید. ویژگی پنوماتیک سهولت تنظیم ارتفاع و دامنه حرکت را متناسب با طیف گسترده تری از برنامه های صندلی و نوع بدنه افزایش می دهد. قفل شیب اجازه می دهد تا زاویه صندلی در یک موقعیت خنثی تثبیت شود. این مورد یکی از جالب ترین در 10 صندلی اداری مدرن بشمار می‌آید.

طرحی توسط ایو باهار

صندلی-اداری-راشن-4

 

طراحی توسط ایو باهار در سال 2010 و ساخته شده در ایالات متحده توسط هرمان میلر. طراح با از بین بردن همه فرضیات و استانداردهای قبلی بطور کلی این صندلی اداری که جزو خاص از 10 صندلی اداری است ، را از پایین به بالا دوباره طراحی کرده است.  صندلی اداری مدرن با شکل و حرکات کاربر سازگار است و به راحتی در هر مکانی می لغزد و دسترسی را ساده می‌کند.

صندلی اداری قابل تنظیم SAYL by، با ترکیبی از پشتیبانی مناسب،

راحتی مطلوب، کنترل های قابل تنظیم، زیبایی بصری و در نهایت قیمت مناسب،

یک مدل بسیار مناسب برای فضای کار است.

صندلی اداری قابل تنظیم SAYL شامل تنظیم ارتفاع پنوماتیک استاندارد با ارتفاع متوسط ​​است و می‌توان با گزینه های تنظیم باز شیب، و نسخه اضافی پشتیبانی کمر را نیز سفارشی سازی نمود.

صندلی اداری Formway Design

صندلی-اداری-artman-5

 

طراحی توسط Formway Design  در سال 2012 و ساخته شده توسط شرکت نول. صندلی اداری بر اساس حداقل مواد و اجزای سازنده طراحی گردیده. طراحی ساده آن از مواد انعطاف پذیر، بادوام و پایدار استفاده می کند که به حرکات شما پاسخ می دهد. قاب پشتی باریک دارای یک قاب کانتور شده است که از فرم طبیعی پشت بدن پشتیبانی می کند.

صندلی اداری، طراحی شده برای نشستن تا 270 درجه می‌باشد.

صندلی اداری Flex  قابلیت تنظیم عمق نشیمن را دارد، همچنین بازوها برای راحتی بیشتر پا باز می گردند که به حرکت چند جهته پاسخ می‌دهند. قسمت پشتی از الیاف شفاف است که از ایجاد گرما و تعریق در کاربر جلوگیری می‌کند.

این مدل در 10 صندلی اداری مدرن ، یک شاهکار مهندسی در طراحی است که از تمامی استانداردهای ارگونومیک پیروی می‌کند.

طراحی صندلی توسط دون چادویک و بیل استامپف

صندلی-اداری-آریا-مدل-a130-6

 

طراحی توسط دون چادویک و بیل استامپف، 1994 و ساخته شده در ایالات متحده توسط هرمان میلر. صندلی کار آئرون هرمان میلر، تمام ویژگی های ارگونومیکی و زیبایی صندلی اداری آرون را دارد. در نظر گرفته شده برای اتاق های کاری و جلسات با میزهای ایستاده، از طریق طیف وسیعی از حرکات و حالتهای نشسته از کاربر پشتیبانی کرده و به شدت نفس می کشد. پشتیبانی قابل تنظیم Posturefit به کاربر اجازه می دهد تا تناسب موجود در ناحیه تحتانی کمر خود را برای تنظیم حالت ایستاده به صورت دلخواه تنظیم کند. این صندلی با عملکرد قابل تنظیم، می تواند در موقعیت مکانی مطلوب تنظیم شود.

یک صندلی خاص با طراحی آنتونیو سیتریو

صندلی-اداری-آرکانو-کد-b750t2-چرمی-7

 

طراحی توسط آنتونیو سیتریو ، 2008 ، و توسط شرکت ویترا به تولید رسیده است. ظریف و محجوب را مهمترین ویژگی این صندلی اداری می‌توان برشمرد . راحتی بی نظیر یک صندلی ارزان در 10 صندلی اداری مدرن را با عملکرد یک صندلی اداری با عملکردهای مناسب و ترکیبی در اختیار می‌گیرید. یک پکیج کامل از عملکردهای مکانیکی بسیار مطلوب که کاربر در زمان کار آسودگی لازم را خواهد داشت.

 

صندلی اداری اسکای با ارائه یک تجربه صندلی پویا، دارای مکانیزم هماهنگ سازی با زاویه  باز بزرگ و تنظیم وزن خودکار، اطمینان حاصل می کند که از وزن کاربر در هر موقعیت نشسته پشتیبانی گردد. تکیه گاه اسکایپ، فردی را که در آن نشسته است را در آغوش می گیرد و احساس امنیت می‌دهد.

 


اگر قصد خرید صندلی اداری دارید ، می‌توانید از اینجا اقدام کنید


 

قطعات چرمی کاملاً پردازش شده به طور یکنواخت در کنار هم دوخته شد‌ه‌اند و پوشش تزیینی ظریف برای درزها استفاده شده است. این صندلی ارزان، یک مدل لوکس با قیمت مناسب و کیفیت جهانی است.

نکته مهم در مورد این صندلی اداری آن است که 37 درصد از مواد اولیه آن، تا 80 درصد قابلیت بازیافت را دارند.

یک کار خاص توسط استودیو 5/7 اینچ

صندلی-اداری-آرکانو-کد-b380tf-چرمی-8

 

طراحی توسط استودیو 5/7 اینچ در سال 2013 و ساخته شده در ایالات متحده توسط هرمان میلر. ده سال پس از معرفی صندلی Mirra ، طراحان استودیو 5/7 و هرمان میلر با هم همکاری کردند تا طراحی موفق پیشین خود را تکرار کنند. استودیو 5/7  با بررسی مجدد هر مولفه و ویژگی اصلی در  10 صندلی اداری مدرن قبلی، میرا 2 را به وجود آورد تا به تحول در فضای کاری فعال امروز بپردازد. صندلی حاصل روح و زیبایی شناسی اصلی با طراحی لاغرتر و چابک تر که در هر کجا که باشید از شما پشتیبانی می کند. میرا 2 با اسلحه قابل تنظیم از استاندارد با بازوهای کاملاً قابل تنظیم، شیب استاندارد و عمق صندلی ثابت برخوردار است و می توان آن را با محدود کننده شیب نیز سفارش داد.

 

وقتی می نشینید ، میرا 2 با اسلحه قابل تنظیم فوراً با شما سازگار می شود.

صندلی اداری در مقابل میزکار حتی از کوچکترین حرکات شما نیز پشتیبانی می کند.

این ساختار ترکیبی برای پشتیبانی پویا شکل می گیرد که بسیار پاسخگو است و بدن را در تراز سالم قرار می دهد. شیب جدید هارمونیک vent دارای یک طراحی پشتیبان برگی است که با حرکت از یک حالت به حالت دیگر، حرکتی روان  را همراه با احساس تعادل ایجاد می کند.

طراحی صندلی در سال 1958 توسط چارلز و ری ایمز

صندلی-اداری-آرکانو-کد-b350ta-چرمی-9

 

طراحی در سال 1958 توسط چارلز و ری ایمز.  و ساخته شده در ایالات متحده توسط آلومینیوم ایمز. آلومینیوم ایمز در سال 1958 برای به نیاز روز افزون به صندلی ارزان و با کیفیت اداری این مدل را روانه بازار کرد.  یک صندلی مجلل پیشرفته برای آن زمان که از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار بود و امکان خرید را برای طیف گسترده‌ای از مردم فراهم می‌کرد. و در 10 صندلی مدرن اداری قرار داشت.

صندلی ارزان اداری که از مواد اولیه با کیفیت تولید شده.

دارای بازو و پایه آلومینیومی 5 ستاره، مکانیزم چرخشی، تنظیم ارتفاع و پشتی راحت و بلند می‌باشد که از جمله ویژگی‌های این صندلی ارزان است.

صندلی با استفاده از روکش چرم و دوخت بسیار ظریف تولید شده است.

صندلی با روکش چرمی

صندلی-اداری-آرکانو-کد-b380tf-10

 

صندلی ارزان اداری با روکش چرمی و ارگونومیک که کاملا با بدن شما تطابق دارد. حرکات این صندلی بطور کامل پشتیبان ستون فقرات است و از فشار بی مورد جلوگیری می‌کند. فناوری LiveBack با گواهی ثبت اختراع،  به نحوی تغییر شکل می دهد تا حرکت ستون فقرات شما را تقلید کند و شما را قادر سازد که بدون هیچ گونه فشار بر چشم، گردن و بازوها، به راحتی چرخش کنید. حرکت چرخشی با زاویه مناسب، به کاهش فشار، روی ستون فقرات کمک می کند، اکسیژن را به عضلات شما می فرستد و جریان خون را به مغز شما افزایش می دهد. صندلی اداری مدرن Leap با طیف گسترده ای از تنظیمات استثنایی، پشتیبانی کاملی از اشکال و اندازه های مختلف را به بدن ارائه می دهد.

در اینجا 10 صندلی اداری مدرن که بیشترین کارایی و بالاترین ارگونومیک را داشتند را برای شما معرفی کردیم. البته انتخاب صندلی یک سلیقه شخصی است، ولی باید به نکات اصلی که در بالا اشاره شد توجه ویژه‌ای داشت.

 


مقاله میز کار و 8 روش ساده را مطالعه کنید

 

به post امتیاز دهید:

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.