داروی جدید سرطان خون کودکان

داروی جدید سرطان خون کودکان

بلیناتوموماب (Blinatumomab) داروی جدیدی سرطان خون کودکان است. این داروی جدید بسیار مهربان‌تر و هدفمند‌تر از شیمی‌درمانی عمل می‌کند.

این داروی جدید با نام بلیناتوموماب یا بلینا به بعضی از کودکان سرطانی پیشنهاد شده و مورد استفاده قرار گرفته است. این دارو نوعی ایمن درمانی است که هدفمندتر و بسیار کم‌تر از شیمی‌درمانی سمی است.

بیمارانی که از این دارو استفاده کرده‌اند حال بهتری دارند. این دارو پروتئینی به نام سی‌دی 19 را در سلول‌های سرطان خون هدف قرار می‌دهد، در نتیجه سیستم ایمنی بدن انسان آنها را شناسایی خواهد کرد.

سیستم ایمنی بدن، سلول‌های سرطان خون را شناسایی و به آنها حمله خواهد کرد.

بیمارانی که شیمی‌درمانی را تجربه کرده‌اند بیان می‌کنند که شیمی‌درمانی خسته کننده است و فرد دوست دارد که دائما استراحت کند و انرژی انجام کاری را ندارد.

اما داروی جدید بلینا به گونه‌ای است که فرد انرژی بهتری خواهد داشت و می‌تواند کارهای روزمره‌ی خود را انجام دهد.

یکی از بیمارستان‌هایی که از این دارو استفاده می‌کند در وب سایت خود می‌نو‌یسد:« این دارو معمولاً به مدت 4 هفته و در 24 ساعت از شبانه روز به بیماران تزریق می‌شود و پس از آن یک استراحت دو هفته‌ای بدون تزریق برای بیماران تجویز می‌شود. پروسه‌ی انجام این درمان در خانه نیز امکان پذیر است.

این دارو داخل پک و یا کوله‌پشتی بلینا قرار دارد و در ساعات مشخصی در طول روز و شب به بدن فرد پمپاژ می‌شود.

داروی بلینا مجوز رسمی ندارد اما این دارو به صورت آزمایشی در 20بیمارستان‌ انگلستان مورد استفاده قرارگرفته و نتایج خوبی را به همراه داشته است.

به post امتیاز دهید:

اولین دیدگاه را ثبت کنید

دیدگاه (فینگلیش، نامرتبط، تکراری، لینک‌دار) تایید نخواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

فیلتر بر اساس شهر کالا
چوب فروش
فیلتر بر اساس شهر کالا
شما این کالاها را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
چوب فروش