منوی اصلی

پارتیشن اداری


چوب فروش در راستای تکمیل محصولات خود و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود اقدام به عرضه محصولات پارتیشن اداری نموده است.

انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن های اداری که در چوب فروش ارئه می‌شوند شامل پارتیشن ام دی اف و پارتیشن آلومینیوم می‌باشد. هر دو بخش آن به دو دسته اصلی پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره تقسیم می‌شوند که به تفکیک وجود دارد.

چوب فروش با بکار گیری نیروی متخصص و با تجربه و با کمک ماشین آلات پیشرفته صنعت چوب توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد و با ارئه محصولات با کیفیت و متنوع سهم عمده ایی از این بازار نو پا را در اختیار داشته باشد.

کارشناسان چوب فروش از ابتدا با شما همراه خواهند بود و با مشاوره تخصصی و ارائه نقشه های۲ بعدی پلان و طراحی ۳ بعدی چیدمان محیط، شما را در درک و ایجاد فضای مناسب یاری خواهند کرد. مشخصات کامل و تخصصی انواع پارتیشن چوب فروش را می توانید از طریق لینک های زیر مشاهده نمایید.

با احترام، به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه، تا بروز رسانی قیمت ها امکان خرید آنلاین مقدور نمی باشد، لطفا جهت ثبت سفارش از طریق شماره های 02122381485 یا 02144414284 یا ازطریق فرم ثبت سفارش اقدام نمایید. رد کردن