منوی اصلی

پارتیشن ام دی اف


 

پارتیشن ام دی اف یکی از پرکاربرد ترین انواع پارتیشن می باشد. این نوع پارتیشتن همانطور که از نام آن نیز پیداست دارای ساختار تمام ام دی اف می‌باشد. این مدل پارتیشن با توجه به ساختاری که دارد از تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ برخوردار است.

انواع پارتیشن های ام دی اف

با توجه به این که پارتیشن اداری دارای انواع مختلفی است، ولی بطور کل پارتیشن بندی اداری را می‌توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد:

پارتیشن ام دی اف تک جداره

در مدل پارتیشن تک جداره ام دی اف ، ساختار کلی مانند مابقی مدل ها تمام ام دی اف بوده و فقط جداره آن بصورت یک لایه ام دی اف می‌باشد. در پارتیشن ام دی اف تکجداره معمولا پنل به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت پایین از ام دی اف و قسمت بالا از شیشه تشکیل می‌شود. تنوع مدل شیشه در این پارتیشن ها نیز بسیار بالاست. با توجه به محیط و دکوراسیون خود می توانید از انواع شیشه مات ، شیشه ساده و طرح دار استفاده کنید.

پارتیشن ام دی اف دوجداره

پرطرفدار ترین مدل پارتیشن را به جرات می‌توان پارتیشن دوجداره ام دی اف دانست. از نظر تنوع، پارتیشن دوجداره دارای انواع مختلفی است که ساختار کلی آن نیز از ام دی اف تشکیل شده است.در پارتیشن دوجداره بصورت استاندارد از پرده کرکره در میان جدار شیشه ای پارتیشن ام دی اف ، استفاده می‌شود که توسط یک ولوم قابلیت تنظیم نور، و به اصطلاح سایه روشن کردن را دارد، استفاده می‌شود.

در پارتیشن های اداری که بصورت ارتفاع کلی تا سقف اجرا می‌شوند تا حدود بسیار زیادی نقش صداگیری و عایق صوتی را نیز اجرا می کنند.

مشخصات کلی پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ها بصورت استاندارد از یک رویه ساخت پیروی میکنند ولی با توجه به شرکت تولید کننده، شاید دارای تفاوت های جزئی باشند.

  • ارتفاع استاندارد پنل ها ۲۱۰ سانتی متر، که قابلیت اجرا تا سقف را نیز دارند.
  • عرض استاندارد پنل های پارتیشن ام دی اف ۹۰ سانتی متر، که در مدل های سفارشی تغییر می‌نماید.
  • عمق پارتیشن ۱۰ سانتی متر.
  • تنوع رنگی بالا در ام دی اف.
  • قابلیت انتخاب رنگ پرده پارتیشن.
  • امکان سفارشی سازی پارتیشن ام دی اف بر اساس محیط و رعایت رنگ بندی نسبت به دکوراسیون موجود.

سفارش پارتیشن

جهت سفارش پارتیشن باید به نکات مهمی توجه کرد. ابتدا هدف از پارتیشن بندی، در نظر گرفتن فضا ها با توجه به نیاز و لوازم موجود و تعداد پرسنل. در نظر گرفتن نور محیط جهت استفاده بهینه از نور محیطی. در آخر انتخاب شرکت متخصص جهت انجام پارتیشن بندی. شرکتی که بتواند با مشاوره تخصصی و اصولی شما را در این امر یاری نماید.

 

 


جهت مشاوره تخصص با کارشناسان ما در تماس باشید.

بازدید از محل و ارائه طرح سه بعدی رایگان انجام میشود.

پارتیشن ام دی اف
پارتیشن ام دی اف
پارتیشن ام دی اف
پارتیشن ام دی اف
پارتیشن ام دی اف
پارتیشن ام دی اف