هنگام خرید میز به این نکات توجه کنید!

چوب فروش
25 تیر, 1397
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
میز

هنگام خرید میز به این نکات توجه کنید!

خرید میز و نکاتی درباره آن.میز بخشی جدایی ناپذیر از نیاز اداری و مسکونی بشمار می رود . تصور یک خانه و یک شرکت بدون میز تقریبا مانند تصور یک خانه بدون برق است . طیف بی شماری از انواع میز و کاربری آنان و همجنین افزایش روزافزون تولید کنندگان و عرضه کنندگان خریداران را برای یک خرید صحیح یاری می رساند . خرید و یا سفارش میز قطعا بر پایه یک نیاز است اما شرایط انتخاب صحیح نیاز به آگاهی دارد .

میز برای هر کاربری دارای ظوابط و شرایطی در تولید است که گاه بصورت سنتی به استاندارد محصول تبدیل شده است . اما استاندارد روز گاه بسیار متفاوت است . از آنجاییکه استفاده از هر میز توسط یک کاربر انجام می گیرد پس با سلامتی در ارتباط مستقیم است . در این مقاله سعی بر تشریح انواع میزهای اداری داریم تا بهترین مسیر را برای تشخیص یک محصول کارآمد را مشخص نماییم .

میز تحریر

میزهای اداری

میزهای اداری پر کاربرد ترین انواع میز هستند . ساعات طولانی استفاده مداوم برای یک کاربر اگر بر روی یک میز غیر استاندارد باشد حتما بر روی سلامتی و راندمان آن تاثیر منفی خواهد داشت.

میز استاندارد باید دارای شرایط زیر باشد :

ارتفاع استاندارد میز

ارتفاع استاندارد میز باید از سطح زمین تا بالاترین نقطه بین ۷۲ تا ۷۸ سانتیمتر باشد . این ارتفاع بهترین حالت برای نوشتن و قرار گیری سر و گردن در نقطه صحیح است .

عرض میز

عرض میز اداری بسته به نوع استفاده متفاوت است. میز کارمندی با عرض ۶۰ سانتیمتر،میز کارشناسی با عرض ۷۰ سانتیمتر و میز مدیریتی با عرض ۸۰ سانتیمتر را می توان بعنوان استاندارد معرفی نمود .

طول میز

طول میز همچون عرض میز متفاوت است و طولهای استاندارد برای انواع میز اداری از ۱۲۰ سانتیمتر تا ۲۰۰ سانتیمتر متغیر است.

بهترین ابعاد برای انواع مدلهای مختلف را می توان عدد ۶۰*۱۴۰ معرفی نمود . این اندازه ابعاد مناسبی برای استفاده کارمندی و کارشناسی می باشد .

خرید میز

انواع میزهای اداری

انواع میزهای اداری بر اساس ابعاد به چهار بخش تقسیم می شوند :

میز کارمندی ، میز کارشناسی ، میز مدیریتی ، میز کنفرانس

میزهای اداری از لحاظ متریال نیز به ۳ بخش تقسیم می شوند :

میز mdf ، میز فلزی ، میز پایه فلزی

برای استفاده مناسب از میز حتما نیاز به یک صندلی ارگونومیک نیز می باشد. استفاده همزمان از یک میز و صندلی استاندارد به سلامتی کاربر کمک می می کند. از آنجاییکه ممکن است میز برای ابعاد خاصی مورد استفاده قرار گیرد این امکان برای خریداران وجود دارد که مدل مورد نظر را در چوب فروش سفارشی سازی نمایند .

 

به post امتیاز دهید:

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.