کمربند فوتونی

این مقاله به بررسی کمربند فوتونی و علائم انرژی ساطع شده از آن می‌پردازد.
آیا زمین در حال رد شدن از کمربند فوتونی است؟ آیا این گذر می‌تواند تمام رفتارها و اتفاقات عجیب روی کره‌ی زمین را در این روزها توجیه کند.
زمان پیدایش تئوری کمربند فوتونی مشخص نیست. بعضی‌ها عقیده دارند که این تئوری از اسطوره‌های مصر و یا سومر نشأت گرفته است.
افراد دیگر براین باورند که این اصطلاح در دهه‌ی 1970 توسط طرفداران اصول روحانیت و معنویت عصر جدید توسعه یافته است.

کمربند فوتونی: واقعی یا ساختگی

کمربند فوتونی منطقه‌ای فرضی درفضا است که بعضی از پیروان عصر جدید و محافل معنوی باور دارند که زمین به زودی از این منطقه خواهد گذشت.
این عبور و گذر دگرگونی‌های فیزیکی و معنوی بسیاری را شامل خواهد شد. اگرچه شواهد علمی زیادی در حمایت از کمربند فوتونی وجود ندارد و بسیاری از دانشمندان و منجمان آن را به عنوان مفهوم شبه علمی در نظر می‌گیرند.
اغلب مردم کمربند فوتونی را باور نادرست عصر جدید می‌دانند و بسیاری از محققان آن را به عنوان مفهمومی ساختگی تلقی می کنند.

شاید این مفهوم واقعی نباشد اما هر چه که هست، مانند هرچه که می‌خوانید یا می‌شنوید، نباید این مفهوم را به عنوان موضوعی اساسا واقعی و یا نادرست فرض کنید.

مفهوم کمربند فوتونی

کمربند فوتونی یک ساختار مارپیچی و دورانی است که کهکشان ما در حالی که حول مدار مرکز کهکشانی خود می‌گردد، از میان آن عبور می‌کند.
کمربند فووتونی را به نام باریکه‌ی فوتونی نیز می‌شناسند و اغلب طرفداران اصول روحانیت و معنویت بر این باورند که زمین برای 2000 سال وارد این باریکه فوتونی خواهد شد و یک تحول و پیشرفت معنوی را به نام «احیاکننده» برای ساکنان این سیاره به وجود می‌آورد.

به نظر می‌رسد که سیستم جهانی ما هر 24000 تا 26000 سال یک چرخه‌ی خود را به پایان می‌رساند.
خورشید ما به طور خودکار به وسط کمربند فوتونی خوهد رسید. البته 10500 تا 11000 سال باید طی شود تا منظومه‌ی شمسی وارد این باریکه شود. این اعداد تقریبی هستند.

باور بر این است که یک کمربند فوتونی بسیار بزرگ دور تا دور خوشه‌ی پروین وجود دارد. (مجموعه ای از ستارگان که حدود 440سال نوری از زمین فاصله دارند. این مجموعه تقریبا 500 ستاره دارد.)
کمربند فوتونی را اغلب باریکه‌ای از فوتون‌ها(ذرات نور) با انرژی بالا نیز می‌شناسند که کهکشان راه شیری را احاطه کرده‌اند.
طرفداران این تئوری بر این باورند که جهان ازاین کمربند در آینده عبورخواهد کرد و ورود به این باریکه یا کمربند فوتونی باعث تغییرات و دگرگونی‌های بسیاری برروی سیاره‌ی ما و ساکنان آن خواهد شد. این تغییرات شامل موارد زیر می باشد:

شفای جسمی و روحی
تغییر در بصیرت و آگاهی
پایان جهان (موضوعی که از قبل می‌دانستیم)

شواهد اثبات کمربند فوتونی

مدرک علمی برای اثبات وجود کمربند فوتونی وجود ندارد. منجمان شواهدی را برای وجود باریکه‌ی پرانرژی فوتونی که کهکشان راه شیری را احاطه کرده باشد مشاهده نکرده‌اند.
به‌علاوه، ایده‌ی عبور زمین از میان یک چنین کمربندی که سبب تغییرات در سیاره‌ی ما شود توسط قوانین شناخته شده‌ی فیزیک نیزحمایت نمی‌شود.

 

محبوبیت کمربند فوتونی

کمربند فوتونی از سال 1990به یک بحث داغ انجمن‌های عصر جدید تبدیل شد و این درست هنگامی بود که داستان کمربند فوتونی در مجله‌ی استرالیایی نکسوس منتشر شد. در سال 1994 کتابی در باب این موضوع با عنوان آیا قرار است که تبدیل به انسانی کهکشانی شویم؟ توسط ویرجینیا ایسنس و شلدون نیدل منتشر شد.
ایسنس و نیدل ادعا کردند که افراد واسطه ای از «شورای سیریان»، سیاره‌ای که در فاصله‌ی دور از زمین قرار دارد هستند.
کمربند فوتونی در میان طرفدارن اصول روحانیت و معنویت عصر جدید دارای محبوبیت شده است زیرا این باور به آنها تصویر آینده‌ای امیدوارکننده را  ارائه می‌دهد.

این ایده که زمین قرار است که دگرگونی‌های مهمی را طی کند و به سوی یک شادی و آرامش سوق داده شود برای بسیاری از افراد جذابیت دارد.

 

طالع بینی کمربند فوتونی

طالع بینی کمربند فوتونی مفهومی است که ریشه در عصر مدرن و انجمن‌های متافیزیکی دارد. این موضوع بر اساس شواهد علمی نیست و از آن در مجامع علمی به عنوان شبه علم نام برده می‌شود.
این ایده حول واژه‌ی کمربند فوتونی می‌گردد که گفته می‌شود کمربند فوتونی باریکه‌ای از فوتون‌ها با فرکانس بالا است که بعضی براین باورند زمین ضمن چرخش به دور خود از میان آن عبور می‌کند.
طالع بینی کمربند فوتونی بیان می‎‌کند همین که زمین وارد این باریکه‌ی فرضی انرژی شود، با خود تغییرات برجسته‌ای را برای انسان‌ها به همراه خواهد داشت. این تغییرات شامل افزایش بصیرت و خودآگاهی افراد، بیدارشدن معنویات، دگرگونی و تحول در انسان‌‌ها می‌باشند.
از این تغییرات اغلب به صورت مثبت و دگرگون‌کننده یاد می‌شود.
این مفهوم با پیشگویی‌های جهانی و کیهانی در ارتباط هستند اما پایه و اساس علمی ندارند. در ارتباط با مفاهیم متافیزیکی‌، باورها در طالع‌بینی کمربند فوتونی بر پایه‌ی نگرش فردی و معنویات است تا براساس شواهد علمی.

مفهوم تعالی در کمربند فوتونی

در این باره نیز مفهوم تعالی در کمربند فوتونی پایه و اساس علمی ندارد. با توجه به ایده‌های طرفداران این مفهموم، تعالی به وجودآمده توسط کمربند فوتونی یک فرآیندی معنوی است که در آن معنویات زنده شده، بصیرت و خودآگاهی در فرد ارتقا می‌یابد.

این فرآیند با پیشگویی‌های به وجودآمدن عصر جدید و بالاتر رفتن سطح انسانیت گره خورده است.

 

کمربند فوتونی: نشانه‌ها وعلائم انرژی تعالی
آیا حس کرده‌اید که زندگی با گامی سریع در حال گذر است و شما به سختی می‌توانید خود را با آن هماهنگ کنید. این گذر سریع به معنایی پیری، خستگی و یا تنبلی شما نیست. بدترین کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که سعی کنید با جریان پرجنب و جوش زندگی پیش روید.
بهترین انتخاب این است که زندگی خود را ساده کنید. خانه‌ای کوچک تهیه کنید. نزدیک به خانه کار کنید یا اگر برای شما مقدور است در خانه کار کنید.
نکات منفی و اضافی را از زندگی خود حذف کنید. اگر چیزی به درد شما نمی‌خورد آن را از زندگی خود دور کنید. با خود در صلح و آشتی باشید و کشمکش‌های درونی خود را رها کنید.
بدون هیچ قید و شرطی به خود عشق بورزید و مراقب خود باشید. جهان وارد قلمروهای جدید خواهد شد. الگوهای قبلی جهان دیگر کار نخواهند کرد. باید سنت‌های نخ‌نمای گذشته و انتظارات فرهنگی را از خود دور کنید.
کاری راانجام دهید که حس خوبی به شما القا می‌کند و یا فکر می‌کنید که انجام آن کار درست است حتی اگر آن کار برخلاف قوانین اجتماعی باشد.

احساس انرژی جدید
به هر نوعی، تمام نسل بشر تاثیرات این انرژی جدید را درک خواهند کرد. هر فردی در جهان باید هر کاری که از دستش بر‌می‌آید را انجام دهد تا در خود تغییرات اساسی را به وجود آورد و با نور همراه شده و متحول گردد.
در زمان همراهی با نور‌، راهی برای بازگشت وجود نخواهد داشت. اگر می‌خواهید بر روی امواج تعالی همراه با سیاره ی خود پیش روید و یا می‌خواهید به گونه‌ی جدیدی از انسانیت وارد شوید باید همین حالا برای خود تصمیم بگیرید.
در این حالت شما جاودانگی خود را به دست خواهید آورید و  بعد از شناخت زمینِ جدید به بعد پنجم صعود خواهید کرد و یا اینکه توسط امواج نور در بعد چهارمی که هستید برای حضور در دور دیگری از تناسخ از بین می‌روید.


احساس عجیب بدن: علائم تعالی
خیلی از شماها متوجه تاثیرات یاخته‌ای و سطوح ژنیتیکی انرژی فوتونی بر روی جسم فیزیکی و روحانی خود شده‌اید.
بسیاری از ما نشانه‌های فیزیکی ناخوشایند و جدیدی را که قبلا هرگزنداشتیم  تجربه کرده‌ایم مانند سردرد، دردهای قلبی، تپش قلب، خستگی مزمن، سرگیجه، دل‌آشوبی، تغییر الگوهای خواب، صدا در گوش، تصاویرمبهم و … .
همچنین شما تغییراتی را در حالت روحی خود مشاهده می‌کنید. بدن شما در حال کشمکش و پاک‌سازی خود است.

تمام آن احساسات منفی کهنه و شیوه‌های فکری و دریافت مسائل در حال آمدن به سطح هستند تا بررسی، پاک‌سازی وبه سطح دیگر انتقال یابند.
بسیاری از شما از نظر احساسی سردرگم شده‌اید و خیلی‌ها نیز احساس ناخوشی دارید، تمام این موارد مقطعی هستند. تنها به نور باید پیوست و در فرکانس عشق ورزی به خود و دیگران قرار گیرید. آرام، دوست‌داشتنی، متعادل و شاد بمانید.

در ادامه لیستی از نشانه‌های تعالی کمربند فوتونی آورده شده است:

احساس استرس
احساس سرگردانی
دردهای غیرمعمول
بیدار شدن از خواب در ساعت 2 تا 4 صبح
ضعف حافظه
افزایش حساسیت به محیط اطراف
گیجی، عدم تعادل، درد کمر وگردن، صدا در گوش، احساس وجود شن در چشم و تاری دید
تپش قلب و اشکال در تنفس
سردرد
گریه کردن بی‌علت
عدم به یادآوری معنای کلمات
بی‌حوصلگی
عدم اشتیاق به خوردن غذا
حس می‌کنید یا می‌دانید چیزی در حال اتفاق افتاده است
مسائل مربوط به سیستم گوارش، مشکلات هضم، کمبود اشتها و حالت تهوع‌ بی علت
تغییرات ناگهانی دمای بدن، افزایش حساسیت و عدم تحمل گرما و سرما
بروز سرماخوردگی و علائمی مانند آنفولانزا که ناگهان اتفاق می‌افتد و به سرعت برطرف می‌شود
سردردهای مزمن
افزایش حس بویایی
تغییر در بینایی و ادراک
تغییردر شنوایی و حساسیت به صدا
و …

3/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه:
https://choobforoosh.com/?p=42851
3/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه برای این نوشته

دیدگاه (فینگلیش، نامرتبط، تکراری، لینک‌دار) تایید نخواهد شد!
  1. 👌👌👌

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

خبرنامه

درصورتی که می‌خواهید پست‌های جدید برای شما پیامک یا ایمیل شود، اطلاعات زیر را تکمیل کنید.

فیلتر بر اساس شهر کالا
چوب فروش
فیلتر بر اساس شهر کالا
شما این کالاها را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
چوب فروش